Dit moet het EK van Heitinga worden
Voorspel de wedstrijden van Ajax en ontvang 50 euro bonus
Volg Ajaxupdate.nl op Twitter | 6 juni, 2008 | Gepost om 12:18 uur | 1 keer bekeken
Wie er naast hem komt te staan in het centrum is nog niet helemaal duidelijk, maar dat Heitinga de eerste man achterin is moet duidelijk zijn. De Ajacied, want zo zullen we hem blijven zien natuurlijk, is in de beste periode van zijn voetbalcarriere en moet het dit EK laten zien.
Door zijn sterke spel heeft hij al een mooie transfer naar het warme Madrid afgedwongen, maar ook een vaste plaats in het centrum van Oranje. Een verdediger die er altijd vol voor gaat, en waar je niet graag tegen wilt voetballen als spits zijnde. Een debacle zoals we eerder zagen, Toni die overal kan draaien en schieten, lijkt verleden tijd. Johnny gaat ze afstoppen, keihard als het moet.
Heel Nederland verlangt naar succes op dit EK, zeker na het teleurstellende WK van 2 jaar geleden. Zoals al veel wordt vermeldt door allerlei analytici is de verdediging de zwakke plek van Oranje. Aanvallend staan we erg sterk, misschien hebben we wel de allerbeste aanval van Europa. Maar de verdediging, zoals gezegd is het nog niet eens echt zeker wie er naast Heitinga komt te staan. Hij zal het niet alleen afkunnen, hoewel hij dat zeker zal gaan proberen als het moet. Come on Johnny, dit moet jouw EK worden.
Geen reacties op “Dit moet het EK van Heitinga worden”
ja anjo want hij kwam er ook op een lekker tijdstip in, en inderdaad centraal zoals in dit bericht vermeldt.
mondje dicht als je er niks van snapt..
ik snap het best wel…de verdediging had er gewoon moeten staan. Heitinga werd overlopen, Matthijsen werd steeds afgetroefd…waardeloos. En Heitinga kwam er toch in voor Boulah, rechts achterin. Wie heeft de positie van Boulah overgenomen dan volgens jou?
@Jood
Misschien heb je ook wel gelijk maar wat mij iig opviel was dat Nigel de Jong wel heel erg druk was om fouten van anderen te herstellen. Ooier die steeds achteruit verdedigde…errug jammer dat het zo moest aflopen.




Nou, we hebben dus gezien waarom Heitinga niet in de basis stond….als wissel er in gekomen tegen Guusland en totaal overklast. Marco had beter Mario Melchiot erin kunnen brengen, dan hadden we waarschijnlijk meer druk kunnen zetten. Want Heitinga bakte er niks van…erg jammer… het bewijst maar weer eens dat Heitinga beter op z’n plaats is als opkomende schakel tussen verdediging en middenveld, op de as van het veld.