Afscheidsduel Stam eindigt in 3-3

Wed 50 euro gratis op wedstrijden | 27 juli, 2008 | Gepost om 18:56 uur | 1 keer bekeken

Het afscheidsduel van Jaap Stam dreigde letterlijk in het water te vallen. Het veld in Zwolle droogde op, het onweer verdween en Ajax verloor net niet (3-3).

De eerste helft, met Stam in het shirt van Ajax, eindigde voortijdig. Het noodweer boven het stadion van FC Zwolle dwong scheidsrechter Dick Jol alle spelers naar binnen te dirigeren. Na een noodgedwongen pauze van drie kwartier kwam er toch een vervolg, waarbij Stam het shirt van Ajax verruilde voor die van zijn zelfgekozen elftal.

Niet alleen de overvloedige regen en de hele rits grote namen binnen de lijnen maakte het een voor Stam gedenkwaardige avond. Het gelegenheidsteam, dat aantrad zonder de zieke Romario, kwam op een 3-0 voorsprong. Phillip Cocu (tweemaal) en Marc Overmars gaven Ajax het nakijken.

Ajax bleef een oefennederlaag bespaard. De Amsterdammers verkleinden de achterstand via doelpunten van Mitchell Donald en Leonardo, voordat Donovan Slijngaard in de slotfase met een fraai afstandschot een nieuw verlies van Van Basten tegen Guus Hiddink voorkwam.

Bron: Voetbal International

Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :  Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Abonneer je op de RSS-feed van deze site Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner
€500 BONUS bij PartyPoker.com Gratis Download – Schrijf u nu in!


Wil je een eigen website ?

Reacties

Geen reacties op “Afscheidsduel Stam eindigt in 3-3”

  1. Jood op 1st augustus, 2008 19:46 pm

    Beter!!!

Geef jouw mening over dit artikel!