Lindenbergh voelt zich vergeten | Ajax Nieuws | Ajax Amsterdam | Ajaxupdate.nl

Lindenbergh voelt zich vergeten

Olaf Lindenbergh voelt zich vergeten. De middenvelder, die afgelopen seizoen nog achttien wedstrijden voor Sparta speelde, werkt nu zijn duels af voor tweedeklasser Purmersteijn. ‘Het kan inderdaad raar lopen. Drie jaar geleden goed genoeg voor de selectie van het Nederlands elftal, nu geen club meer. Ik snap er niets van’, aldus Purmerender in het AD.

‘Afgelopen weken is er alleen maar vaag contact geweest met een club uit Kroatië’, vervolgt Lindenbergh. ‘Verder was er totaal geen beweging. Misschien denken clubs dat ik met mijn verleden bij Ajax te duur ben, maar dat is dan een misverstand. Natuurlijk ga ik in het betaald voetbal niet gratis ergens voetballen, maar bij Sparta verdiende ik ook niet bepaald een topsalaris. Alles is bespreekbaar.’

De oud-speler van AZ lag er vorig jaar de tweede seizoenshelft uit met een buik- en liesblessure. Hierdoor raakte hij uit beeld bij Sparta, terwijl hij daarvoor het plezier in voetballen juist had teruggevonden, nadat Henk ten Cate het niet in hem zag zitten bij Ajax.

‘Ik kan nog zeker twee jaar op niveau mee’, vindt Lindenbergh. ‘Ik heb altijd goed op mijn lichaam gelet. Met mijn ervaring kan ik voor veel clubs uit de eredivisie nog een nuttige kracht zijn. Daarom vreet het aan me dat de voetbalwereld me kennelijk is vergeten.’

Bron: Sportweek.nl





Snel reageren