Twente komt er niet uit met Ajax en HSV

Wed 50 euro gratis op wedstrijden | 30 juni, 2009 | Gepost om 9:37 uur | 1.070 keer bekeken

De onderhandelingen die FC Twente maandagavond met zowel Ajax als Hamburger SV voerde over een transfer van Eljero Elia, zijn op niets uitgelopen.

Als er deze week geen nieuwe bewegingen op de transfermarkt zijn meldt de 22-jarige linkeraanvaller zich vrijdag op de training bij FC Twente.

De Amsterdammers kregen maandagochtend nul op rekest toen ze weigerden hun eerdere bod van acht miljoen euro op Elia te verhogen. Wel wil Ajax de transfersom in twee in plaats van vier jaarlijkse termijnen voldoen. De Enschedese club is pas bereid vanaf een bod van negen miljoen euro zonder betalingstermijnen over een transfer van Elia te praten.

In de avonduren onderhandelde ook een vijfmans-delegatie van Hamburger SV onder aanvoering van voorzitter Bernd Hoffman met Twente-preses Joop Munsterman. Ook de Duitse club verliet Enschede met lege handen omdat ze bij lange na niet aan de vraagprijs voor Elia wilde voldoen.

De linkerspits verkondigde na de bekerfinale tegen Heerenveen zijn laatste wedstrijd voor FC Twente te hebben gespeeld. ‘Ik heb in mijn hoofd al afscheid genomen van de club, ja’, aldus Elia maandag. ‘Maar als er verder niets verandert, meld ik me vrijdag op de training. Als het moet speel ik ook wedstrijden voor FC Twente.’

Elia verlengde in de winterstop nog zijn contract bij FC Twente tot medio 2013.

Bron: VI

Stem of voeg toe aanUitleg over het gebruik van deze icons :  Plaatsen/stemmen op NUjij Plaatsen/stemmen op eKudos Plaatsen/stemmen op MSN Reporter Plaatsen/stemmen op Digg Stumble it! Voeg dit artikel toe aan Del.icio.us Voeg toe aan je Google bladwijzers Abonneer je op de RSS-feed van deze site Verstuur deze pagina per e-mail via Feedburner
€500 BONUS bij PartyPoker.com Gratis Download – Schrijf u nu in!


Wil je een eigen website ?

Reacties

Geef jouw mening over dit artikel!