Gabri heeft nog 2 weken nodig
Voorspel de wedstrijden van Ajax en ontvang 50 euro bonus
Volg Ajaxupdate.nl op Twitter | 27 juli, 2009 | Gepost om 22:54 uur | 423 keer bekeken
De wedstrijden tegen FC Groningen en RKC Waalwijk komen nog te vroeg, maar Gabri hoopt snel weer te kunnen spelen voor Ajax. De middenvelder haakte eind juni af met achillespeesblessure en maakte maandag zijn rentree op het trainingsveld.
De Spanjaard liep in zijn eentje rondjes over het trainingsveld en liet de bal nog even liggen. ‘Het gaat goed’, reageerde Gabri in De Telegraaf. ‘Ik hoop over twee weken weer te kunnen voetballen’. De derde competitiewedstrijd van Ajax is uit tegen PSV.
Op de training verschenen maandag ook aanwinsten Thimothée Atouba en Demy de Zeeuw. Eerstgenoemde werkte eerder individuele trainingen af om weer fit te raken, terwijl De Zeeuw vrijdag werd overgenomen van AZ. Ajax start de competitie zondagmiddag in de Euroborg.
Telegraaf


