Van ‘t Schip niet mee naar België
Voorspel de wedstrijden van Ajax en ontvang 50 euro bonus
Volg Ajaxupdate.nl op Twitter | 30 september, 2009 | Gepost om 11:30 uur | 305 keer bekeken
John van ‘t Schip is thuisgebleven in Amsterdam, in afwachting van zijn ‘transfer’ naar Australië. Hij heeft een aanbieding gekregen om hoofdtrainer te worden bij Melbourne Heart, een club uit de A-league.
De spelersbus van Ajax vertrok vanmorgen om 10.00 uur vanaf de Amsterdam ArenA naar Brussel, voor het Europa League-duel met Anderlecht. De assistent-trainer Van ‘t Schip reed echter niet mee. Zodra zijn zaakwaarner Sören Lerby de fax heeft ontvangen met een contractvoorstel, vliegt Van ‘t Schip naar Australië.
Van ‘t Schip begon bij Ajax als assistent van Marco van Basten. Het afgelopen seizoen stond hij één wedstrijd als hoofdcoach aan het roer, toen Van Basten was opgestapt. Vanwege een doorlopend contract begon Van ‘t Schip dit seizoen als assistent van Martin Jol.
Telegraaf


