Jol: Juichen Sulejmani komt wel weer | Ajax Nieuws | Ajax Amsterdam | Ajaxupdate.nl

Jol: Juichen Sulejmani komt wel weer

Voor Miralem Sulejmani breken belangrijke tijden aan. De aanvaller maakte twee jaar geleden voor een recordbedrag de overstap van sc Heerenveen naar Ajax, maar wist in Amsterdam nimmer te imponeren.

Op trainingskamp in Oostenrijk liet de 21-jarige Serviër echter zien wel degelijk te kunnen voetballen. In een oefenduel met Al Ahly zorgde Sulejmani in de blessuretijd voor de winnende treffer, maar daar leek hij allerminst blij mee te zijn.

“Je moet hem begrijpen, anders zou je denken dat hij heel ongelukkig is. Zelfs na die goal zag je hem niet juichen”, zegt trainer Martin Jol in Voetbal International. “Ik heb zo’n periode ook wel eens gehad als voetballer, dat ik op het veld vooral met mezelf bezig was. Dan was er kritiek en dacht ik: ik zal eens wat laten zien.”

“Dat geldt nu ook voor Mickey. Het moment dat hij gaat juichen komt wel weer, dat hoop ik tenminste. Zijn talent staat niet ter discussie, maar hij moet het nu laten zien”, aldus de oefenmeester, die voorlopig nog niet kan beschikken over Luis Suarez. Daardoor zijn er voor Sulejmani kansen om zichzelf te laten zien. Niet als buitenspeler, maar centraal in de voorhoede.

“Mickey heeft specifieke kwaliteiten, hij is snel en werkt goed af. Maar hij is duidelijk geen linksbuiten, de positie waarvoor Ajax hem ooit haalde. Mickey is een tweede spits, dat zie je aan alles”, zo besluit Jol.





Snel reageren