Blind verwacht niets meer bij Ajax | Ajax Nieuws | Ajax Amsterdam | Ajaxupdate.nl

Blind verwacht niets meer bij Ajax

Ajax Webwinkel Groot aanbod officiële Ajax artikelen in de webwinkel. Bestel direct bij dé Officiële Ajax Fanshop.

Volg Ajaxupdate.nl op Twitter | 18 november, 2010 | Gepost om 15:38 uur | 1.077 keer bekeken

Daley Blind krijgt tot zijn teleurstelling vrijwel geen kansen meer bij Ajax. Twee seizoenen geleden gunde toenmalig coach Marco van Basten de zoon van assistent-trainer Danny zijn debuut in het eerste elftal; uiteindelijk kwam Blind tot vijf invalbeurten. Na een verhuurperiode bij FC Groningen keerde Blind hoopvol terug in Amsterdam, maar Martin Jol gebruikt hem nooit.

In gesprek met de website van Ajax Life, de supportsvereniging van de Amsterdammers, geeft Blind aan dat hij nog maar weinig perspectief ziet bij de nummer drie van Nederland. “Ik verwacht helemaal niets meer hier”, gaf hij te kennen. Daarna liep hij door naar de training van de selectie.

Zelfs bij afwezigheid van Gregory van der Wiel en Oleguer werd Blind onlangs in het bekerduel met BV Veendam niet opgesteld als rechtsback. Jol koos ervoor Vurnon Anita van links naar rechts over te hevelen en Urby Emanuelson als linksback op te stellen.

Het contract van de twintigjarige verdediger bij Ajax loopt nog door tot medio 2013. Woensdag bracht AD/Sportwereld naar buiten dat Belgisch kampioen Anderlecht interesse zou hebben in de Ajacied. Het is echter niet bekend of Paars-Wit hem wil huren of kopen. In dienst van FC Groningen kwam Blind vorig seizoen na de winterstop tot achttien duels en een invalbeurt.

Snel reageren



Secured By miniOrange