Pantelic: Ik voelde Suarez goed aan | Ajax Nieuws | Ajax Amsterdam | Ajaxupdate.nl

Pantelic: Ik voelde Suarez goed aan

Voorspel de wedstrijden van Ajax en ontvang 50 euro bonus

Volg Ajaxupdate.nl op Twitter | 15 december, 2010 | Gepost om 20:35 uur | 826 keer bekeken

Volgens Pantelic kunnen El Hamdaoui en Luis Suarez het maar moeilijk vinden met elkaar in het veld. Pantelic vind El Hamdaoui een goede voetballer maar ook erg egoïstisch. “Ik voelde Suarez heel goed aan, El Hamdaoui is meer op eigen succes uit”.

Ajax zou in het buitenland moeten scouten volgens Pantelic en minder met de eigen jeugd bezig zijn. Ajax heeft meer ervaring nodig in het team en dat bereik je niet met jeugdspelers.

Pantelic was maar 1 seizoen actief in Amsterdam Martin Jol haalde hem, maar Ajax wilde niet ingaan op de eisen van Pantelic om hem een drie jarig contract aan te bieden.





2 Reacties op “Pantelic: Ik voelde Suarez goed aan”

  • gj.kreijkes op 16th december, 2010 19:29 pm

    Pantelic heeft volkomen gelijk.Een hele grote blunder van Ajax om hem te laten gaan(en Rommedahl).In plaats van 3 punten achter hadden we nu 7 punten voor gestaan.

  • VerrektemongollhooliganzzAFCA op 2nd januari, 2011 20:12 pm

    Pantelic heeft in zekere zin wel gelijk, maar vind t geen blunder dat ze hem hebben laten gaan.. t was naar mijn mening echt geen topspeler en stond er ook achter dat ze hem lieten gaan.. EL hamdaoui is een egoist maar eerlijk is eerlijk Suarez is zelf ook een grote egoist nu is dat wel een beetje veranderd maar ik zie t nog steeds en dat zien ook de grote clubs en even over de punten< wij komen er wel< die 3e ster is al van ons, de boer gaat t maken!!

  • Snel reageren



    *