Fans willen geld terug
Voorspel de wedstrijden van Ajax en ontvang 50 euro bonus
Volg Ajaxupdate.nl op Twitter | 30 december, 2011 | Gepost om 10:00 uur | 178 keer bekeken
De KNVB is door de supportersvereniging van Ajax voor de rechter gedaagd. Fans van de club uit Amsterdam willen het geld dat zij voor hun toegangskaartje voor Ajax-AZ hebben betaald terug, omdat het duel overgespeeld wordt zonder publiek.
De supportersvereniging vindt dat het risico op een gestaakte wedstrijd niet voor rekening van de supporters kan komen, meldt De Telegraaf. In de standaardvoorwaarden van de KNVB staat echter dat dat wel zo is. Toeschouwers zijn hun geld kwijt als een wedstrijd is gestaakt of zonder publiek wordt overgespeeld, is een korte samenvatting van artikel 4.2.
Thomas van Vugt van AMS Advocaten, die de zaak namens de supportersvereniging voorbereidt, zet zijn vraagtekens bij die algemene voorwaarden van de voetbalbond. “Daarin kun je natuurlijk van alles vastleggen om je op voorhand van alle aansprakelijkheid te vrijwaren. Het is aan de rechter om te oordelen hoe rechtmatig deze voorwaarden zijn.”



