Ajax-trainer Marco van Basten heeft doelman Kenneth Vermeer beloond voor zijn goede spel uit de eerste seizoenshelft. De 23-jarige doelman is de rest van het seizoen de eerste keus onder de lat bij de Amsterdammers.
“Kenneth doet het bijzonder goed en hij wordt nu beloond voor zijn goede spel uit de eerste seizoenshelft en van de afgelopen weken”, verklaarde Van Basten op de website van de club.
Vermeer speelt donderdagavond met Ajax in de achtste finales van de UEFA Cup tegen Olympique Marseille. Hij kreeg de voorkeur boven Maarten Stekelenburg, tot voor kort aanvoerder van Ajax en ook de eerste doelman van het Nederlands elftal.
Van Basten: “Het was ontzettend
lastig, want het gaat om twee heel goede keepers van wie er één teleurgesteld moest worden. Het is een luxe en het hoort bij een club als Ajax dat we over meer dan één goede keeper kunnen beschikken.”
Vermeer keepte dit seizoen 21 officiële wedstrijden voor Ajax, waarvan zes in de UEFA Cup.