Suarez: Ik schrok van onze ploeg | Ajax Nieuws | Ajax Amsterdam | Ajaxupdate.nl

Suarez: Ik schrok van onze ploeg

Ajax Webwinkel Groot aanbod officiële Ajax artikelen in de webwinkel. Bestel direct bij dé Officiële Ajax Fanshop.

Volg Ajaxupdate.nl op Twitter | 21 september, 2010 | Gepost om 11:28 uur | 1.148 keer bekeken

Na de deceptie op bezoek bij Real Madrid, zint Ajax op wraak in de Champions League. Aanvoerder Luis Suarez is er van overtuigd dat zijn club zich tegen AC Milan van een betere kant laat zien.

Suarez, die het duel in Madrid moest missen door een schorsing, laat in NUsport weten dat Ajax er alles aan gelegen is om tegen AC Milan zijn visitekaartje af te geven in Europa. “We weten wat er beter moet. Volgende week tegen AC Milan staan we er”, aldus Suarez.

Toekijken vanaf de tribunes in Santiago Bernabéu ging Suarez niet makkelijk af. “Ik wilde het veld in om te helpen. Ik schrok van onze ploeg, het was niet het Ajax dat ik ken. Te veel spelers waren nerveus”, vertelt Suarez in het magazine.

Snel reagerenSecured By miniOrange