Madrid heeft alles betaald
Volg Ajaxupdate.nl op Twitter | 18 oktober, 2010 | Gepost om 15:54 uur | 1.477 keer bekeken
Ajax krijgt geen geld meer van Real Madrid voor de transfer van Klaas-Jan Huntelaar naar de Spaanse club. Dat laat financieel directeur Jeroen Slop weten in het AT5-programma Studio Ajax.
Huntelaar vertrok in december 2008 naar de Spaanse grootmacht. Real Madrid kwam met Ajax een transfersom van 27 miljoen euro overeen. Onlangs staken geruchten de kop op dat Real Madrid Ajax nog geld verschuldigd was, maar dat is onjuist. “Madrid heeft alles betaald”, aldus Slop.
De Spaanse club maakt het geld in termijnen over. “Het is een illusie dat je in één keer het hele bedrag binnenkrijgt als je een speler verkoopt. Maar Ajax zorgt altijd voor de garantie dat het volledige bedrag uiteindelijk betaald wordt”, besluit Slop.