Directie niet akkoord met Bergkamp | Ajax Nieuws | Ajax Amsterdam | Ajaxupdate.nl

Directie niet akkoord met Bergkamp

Ajax Webwinkel Groot aanbod officiële Ajax artikelen in de webwinkel. Bestel direct bij dé Officiële Ajax Fanshop.

Volg Ajaxupdate.nl op Twitter | 25 maart, 2011 | Gepost om 10:30 uur | 1.554 keer bekeken

De directie en raad van commissarissen van Ajax onder leiding van Uri Coronel verklaarden donderdagavond in het overleg met Johan Cruijff (voorzitter van het technisch platform) dat Dennis Bergkamp geen technische verantwoordelijkheid krijgt.

En dat was nu net de pijler van het advies van Johan Cruijff, Ajax-directeur Rik van den Boog (!) en de andere klankbordgroepleden. Zij wilden dat Frank de Boer, Wim Jonk en Bergkamp de volledige technische leiding in handen zou krijgen. De Boer zou de leiding krijgen over de A-selectie, Bergkamp over de jeugdopleiding en Jonk over de scouting. Voor het huidige hoofd opleidingen Jan Olde Riekerink was geen plaats meer en Danny Blind kon alleen als assistent verder.

Dat Van den Boog dit nu niet doet, is volgens ingewijden onder druk van de raad van commissarissen en vanwege eerdere toezeggingen aan Blind en Olde Riekerink.

Hoe dan ook Van den Boog deelde Cruijff, De Boer, Jonk en Bergkamp in het bijzijn van Coronel mede dat er een streep door de naam van Bergkamp ging. Tot woede van Cruijff.

1 reactie op “Directie niet akkoord met Bergkamp”

  • Ruud Donkers op 28th maart, 2011 15:18 pm

    Rik en consorten ga AUB. zo snel mogelijk weg bij Ajax, zodat we wel weer mee kunnen doen om de prijzen in het VOETBAL!!!!!

  • Snel reageren



    Secured By miniOrange