Ajax wint moeizaam van Emmen | Ajax Nieuws | Ajax Amsterdam | Ajaxupdate.nl

Ajax wint moeizaam van Emmen

Ajax Webwinkel Groot aanbod officiële Ajax artikelen in de webwinkel. Bestel direct bij dé Officiële Ajax Fanshop.

Volg Ajaxupdate.nl op Twitter | 9 juli, 2011 | Gepost om 18:32 uur | 734 keer bekeken

Ajax heeft ook het derde duel van de voorbereiding winnend afgesloten. Tevreden kan trainer Frank de Boer echter niet zijn, de Amsterdammers legden tegen FC Emmen een matige prestatie op de mat: 0-1.
De wedstrijd begon met een indrukwekkende minuut stilte vanwege het overlijden van Berry Schepers. De voormalig middenvelder van Emmen stierf deze week op 24-jarige leeftijd aan de gevolgen van kanker. Beide ploegen speelden met rouwbanden.

André Ooijer kroonde zich in het uitverkochte Univé Stadion van Emmen tot matchwinner. De verdediger ontving ruim twintig minuten voor tijd de bal van Miralem Sulejmani, twijfelde niet en volleerde direct raak.

Aan de andere kant was Emmen een aantal keren dicht bij een treffer, maar Maarten Stekelenburg hield zijn ploeg in de eerste helft op de been. Na de pauze leek hij zich gewonnen te moeten geven, maar Ruud ter Heide kopte de bal over het doel. Ajax ging er daardoor met de overwinning vandoor.

Snel reageren



Secured By miniOrange