Aissati is fit genoeg voor Anderlecht | Ajax Nieuws | Ajax Amsterdam | Ajaxupdate.nl

Aissati is fit genoeg voor Anderlecht

Ajax Webwinkel Groot aanbod officiële Ajax artikelen in de webwinkel. Bestel direct bij dé Officiële Ajax Fanshop.

Volg Ajaxupdate.nl op Twitter | 16 december, 2009 | Gepost om 14:40 uur | 558 keer bekeken

Aissati is fit genoeg om donderdag zijn rentree te kunnen maken tegen Anderlecht. De middenvelder van Ajax viel vorige week al na een kwartier uit in de thuiswedstrijd tegen NEC, maar is volgens De Telegraaf inmiddels weer fit. Donderdagavond kan hij terugkeren in de basiself.

Aissati stapte vrijdagavond al voortijdig van het veld, nadat hij een knietje tegen zijn dijbeen had gekregen. Het lijkt er echter op dat coach Martin Jol zich geen zorgen hoeft te maken; Aissati is donderdag alweer speelklaar voor Ajax in duel met Anderlecht.

In tegenstelling tot het vorige seizoen in Amsterdam kan de voormalig PSV’er deze jaargag over het algemeen rekenen op een basisplaats onder Jol. “Vorig jaar was ik er zes maanden uit geweest. Dat was heel zwaar. Nu ben ik hoogstens twee weken aan de kant geweest. Dat is goed voor mezelf”, zei de middenvelder al eerder. Hij speelde tot nu toe dertien duels.

Voetbalzone

Snel reageren



Secured By miniOrange