van der Wiel ziet Engeland wel zitten
Volg Ajaxupdate.nl op Twitter | 14 december, 2009 | Gepost om 9:00 uur | 1.240 keer bekeken
Gregory van der Wiel staat volgens geruchten in de belangstelling van Manchester City en Arsenal. Hoewel de Ajax-verdediger een overstap naar Engeland wel ziet zitten, denkt hij er nog niet serieus over na.
“Als ik me doorontwikkel, maak ik een goede kans op het WK. Dat is eigenlijk het enige dat nu telt. Wat er daarna gebeurt, zie ik wel”, zegt Van der Wiel in De Telegraaf. “Natuurlijk wil ik ooit eens de stap naar een mooie buitenlandse club maken. Maar voorlopig heb ik het geweldig goed naar mijn zin bij Ajax. Ik zit midden in een leerproces, ben er nog lang niet. Ik moet mijn concentratie beter vasthouden en mag zo nu en dan wel wat harder zijn.”
Naar eigen zeggen zou hij in Engeland wel op zijn plaats zijn. “Natuurlijk is het leuk om te lezen dat Arsenal geïnteresseerd is. Ik vind mezelf ook wel bij de Engelse competitie passen. Robin van Persie heeft veel goede verhalen over de Premier League, mijnheer Wenger en Arsenal verteld. Misschien kan hij een goed woordje voor me doen”, lacht de international.



