Serero tekent voor vier seizoenen
Volg Ajaxupdate.nl op Twitter | 22 mei, 2011 | Gepost om 19:43 uur | 5.003 keer bekeken
Thulani Serero voetbalt de komende 4 seizoenen voor Ajax. De 21-jarige middenvelder komt over van Ajax Cape Town, het Afrikaanse filiaal van de Amsterdamse club.
Rik van den Boog, algemeen directeur van Ajax, rondde vandaag in Kaapstad de laatste details van de overeenkomst af. Serero liep vorig jaar een succesvolle stage bij de kersverse landskampioen. ‘Ik zal alles voor Ajax geven’, beloofde Serero zondag tijdens een persconferentie. ‘Ik zal ook goed luisteren naar de technische staf. Ik moet leren hoe ze in Europa voetballen.’
Serero volgt het voorbeeld van Eyong Enoh, die in de zomer van 2008 de overstap van Kaapstad naar Amsterdam maakte.
Ajax hoopt komende week meer versterkingen te presenteren. Theo Janssen praat maandag verder over een meerjarig contract bij de dertigvoudig landskampioen. De middenvelder van FC Twente moet alleen nog persoonlijk rondkomen met de formatie uit Amsterdam. Hij is al medisch gekeurd. De komst van Derk Boerrigter naar Ajax staat ook nagenoeg vast. De linksbuiten van RKC Waalwijk zet binnenkort zijn handtekening onder een driejarig contract.
Aanvaller Kolbeinn Sigthorsson wil zijn toekomst ook graag bij Ajax vervolgen. AZ, de werkgever van de spits uit IJsland, houdt echter nog vast aan een vraagprijs van 5 miljoen euro. Ajax wil het eenjarige contract van de voetballer voorlopig nog niet voor veel meer dan 3 miljoen euro afkopen. (ANP/redactie)



