Vermeer is weer fit
Volg Ajaxupdate.nl op Twitter | 30 november, 2011 | Gepost om 13:23 uur | 696 keer bekeken
Ajax-doelman Kenneth Vermeer heeft geen klachten overgehouden aan het duel met NEC Nijmegen. De doelman liet zich in De Goffert vervangen met een pijnlijk bovenbeen, maar traint inmiddels weer.
Vermeer ging in de tweede helft van het competitieduel in Nijmegen naar de kant, maar stond woensdag weer op het trainingsveld. Hij lijkt inzetbaar wanneer Ajax het komend weekend in de Arena opneemt tegen Excelsior. Derk Boerrigter en Dmitry Bulykin werkten individueel aan hun herstel, of zij zaterdag kunnen spelen is nog niet zeker.
Ook Siem de Jong liet zijn gezicht zien op het trainingsveld. Hij is herstellende van een dijbeenblessure. Jan Vertonghen, Toby Alderweireld, Vurnon Anita, Gregory van der Wiel en Christian Eriksen ontbraken woensdag. Zij kregen een dag vrij van trainer Frank de Boer.
1 reactie op “Vermeer is weer fit”




ajax tegen ajax????????