De Boer: Landstitel is heel ver weg
Volg Ajaxupdate.nl op Twitter | 19 februari, 2012 | Gepost om 13:41 uur | 749 keer bekeken
In de Amsterdam ArenA neemt Ajax het zondagmiddag op tegen NEC. Trainer Frank de Boer aast op revanche na twee thuisnederlagen op rij, tegen FC Utrecht en Manchester United.
“Zeker na de blamage tegen FC Utrecht heeft ons thuispubliek recht op een mooie wedstrijd, waarin we door ons eigen spel te spelen een overwinning moeten halen”, vertelt De Boer op de website van Ajax. “Ging het de afgelopen maanden vaak over onze blessures en de puzzel die ik als trainer had met betrekking tot de opstelling, het tij keert een beetje. Dat wil zeggen dat ik ook weer enkele keuzes uit luxe kan maken.”
“Omdat op steeds meer posities meerdere spelers fit zijn die in aanmerking komen voor een basisplaats Zo hoort het bij clubs zoals Ajax”, vervolgt de oefenmeester. “Concurrentiestrijd, daar wordt iedereen beter van en als het goed is wordt dat zichtbaar in de resultaten. Ik ben positief ingesteld en zie de komende periode dan ook optimistisch tegemoet.”
De Boer is realistisch over de huidige sportieve situatie van Ajax. “De landstitel is verder weg dan ooit. Wij moeten ons de komende periode richten op andere plaatsen dan de koppositie. Het is de keiharde realiteit”, zegt hij. “Maar ongeacht de stand op de ranglijst vind ik dat we vooral naar onszelf moeten kijken en niet naar onze concurrenten. Wij moeten eerst zelf presteren.”



