De Boer bevestigt interesse in Mathijsen
Volg Ajaxupdate.nl op Twitter | 3 augustus, 2012 | Gepost om 9:47 uur | 928 keer bekeken
In de zoektocht naar een vervanger voor Jan Vertonghen kent Ajax vooralsnog weinig geluk. Na Marc Muniesa en Niklas Moisander lijkt de landskampioen ook naast Joris Mathijsen te grijpen.
Frank de Boer houdt niettemin vertrouwen en erkent de interesse van Ajax in de verdediger van Málaga, zo vertelt hij in het Algemeen Dagblad. “Mathijsen is één van de namen die bij ons op een lijst staat”, vertelt De Boer. “Dat is logisch, natuurlijk heeft een verdediger met zijn staat van dienst onze interesse.”
Op een snelle transfer van Mathijsen hoeft de Ajax-achterban echter niet te rekenen, waarschuwt De Boer. “Het is niet zo dat ik verwacht dat daar snel iets over duidelijk wordt. In die fase zitten we op dit moment niet met hem.”
Ondanks de uitspraken van De Boer, lijkt Mathijsen toch voor Feyenoord te kiezen. De Telegraaf schrijft vrijdag dat de Oranje-international bereid is in te leveren voor een driejarig contract in Rotterdam. Mathijsen wil in de Kuip leiding te gaan geven aan de jonge ploeg van trainer Ronald Koeman.



