Cillessen hoopt naar Ajax te gaan
Volg Ajaxupdate.nl op Twitter | 11 augustus, 2011 | Gepost om 13:07 uur | 1.033 keer bekeken
Ajax lijkt de hoop op de komst van Jasper Cillessen kwijt te zijn, maar de doelman zelf heeft een transfer nog niet uit zijn hoofd gezet. Ondanks een groot verschil tussen vraag en aanbod ziet de goalie nog ruimte voor onderhandeling.
NEC zou naar verluidt een bedrag van zes miljoen euro vragen voor de jonge doelman, Ajax ontving een soortgelijk bedrag voor international Maarten Stekelenburg. Michel Vorm, tweede doelman van Oranje, werd door Swansea City voor 1,7 miljoen euro overgenomen van FC Utrecht. De vraagprijs van NEC is in de ogen van Ajax dan ook absurd hoog.
“We hebben gehoord dat vraag en aanbod ver uit elkaar liggen en Ajax links en rechts verder gaat kijken”, zegt Kees Ploegsma Junior, zaakwaarnemer van de 22-jarige doelman, tegenover De Telegraaf. “Maar we hebben nog steeds goede hoop dat beide clubs eruit komen, zodra ze met elkaar verder onderhandelen. Maar het gaat om een zeer grote deal. En die kost nu eenmaal tijd.”
Een woordvoerder van Ajax liet woensdag al weten dat een transfer van Cillessen voorlopig uitgesloten lijkt. “We hebben de laatste weken gekeken wat Maarten Stekelenburg en Michel Vorm waard zijn. Daarom heeft het op dit moment geen zin om tafel te zitten. NEC vraagt in onze ogen een absurd bedrag.” De Amsterdammers hebben inmiddels het oog laten vallen op VVV-goalie Dennis Gentenaar.



