Komst Assaidi ver weg | Ajax Nieuws | Ajax Amsterdam | Ajaxupdate.nl

Komst Assaidi ver weg

Ajax Webwinkel Groot aanbod officiële Ajax artikelen in de webwinkel. Bestel direct bij dé Officiële Ajax Fanshop.

Volg Ajaxupdate.nl op Twitter | 13 augustus, 2012 | Gepost om 12:57 uur | 936 keer bekeken

Hoewel Ajax en SC Heerenveen een mondeling akkoord hebben over de transfersom van Oussama Assaidi, is een overgang van de vleugelaanvaller naar Amsterdam ver weg.

Assaidi heeft het eerste salarisvoorstel van de landskampioen naast zich neergelegd. ‘Op deze manier is de kans op een akkoord tussen Ajax en Assaidi klein’, zegt zijn zaakwaarnemer Mino Raiola. ‘Het verschil tussen vraag en aanbod is te groot op dit moment. Bovendien zijn er ook clubs uit het buitenland geïnteresseerd in Oussama.’

Naast de onderhandelingen over Aissaidi voert Raiola namens Vurnon Anita gesprekken met Newcastle United over de transfer van de middenvelder naar Engeland. Ajax en Newcastle zijn het eens over een transfersom van 8,5 miljoen euro, deze week hopen de betrokkenen een persoonlijk akkoord te bereiken.

Berichten in Engelse media dat Anita vandaag al medisch gekeurd zou worden zijn onjuist. Raiola: ‘We zijn nu bezig een persoonlijk onderhoud met Newcastle te plannen. Dat zal op korte termijn plaats hebben.’

Snel reageren



Secured By miniOrange