Cruijff haalt Molenaar over | Ajax Nieuws | Ajax Amsterdam | Ajaxupdate.nl

Cruijff haalt Molenaar over

Ajax Webwinkel Groot aanbod officiële Ajax artikelen in de webwinkel. Bestel direct bij dé Officiële Ajax Fanshop.

Volg Ajaxupdate.nl op Twitter | 5 april, 2011 | Gepost om 16:16 uur | 7.934 keer bekeken

Keje Molenaar vertrekt niet als ledenraadslid bij Ajax. Dat meldt De Telegraaf dinsdag. De advocaat speelde met het idee op te stappen. Johan Cruijff greep in.

Molenaar, één van de volgers van Cruijff, beraadde zich op zijn positie nadat duidelijk werd dat ledenraadsvoorzitter Rob Been een commissie in het leven riep om de ontstane situatie bij Ajax te onderzoeken. Molenaar was niet op de hoogte van de formering van deze commissie.

De oud-voetballer reageerde ontdaan, maar na een telefoontje van Cruijff besloot Molenaar niet op te stappen. “Naast Cruijff en andere ledenraadsleden heb ik verschrikkelijk veel verzoeken van allerlei Ajax-aanhangers gekregen om vooral niet op te geven. Ik begrijp dat heel goed en daarom ga ik gewoon door als ledenraadslid bij Ajax”, aldus Molenaar.

2 Reacties op “Cruijff haalt Molenaar over”

  • paul op 7th april, 2011 14:22 pm

    rick vd boog moet nu laten zien dat ook hy in belang van ajax denk dus opstappen

  • annelies op 12th april, 2011 20:32 pm

    dat kan je wel vergeten want rik blijft bij ajax

  • Snel reageren



    Secured By miniOrange